Европа

Северна Америка

Южна Америка

Япония, Токио, Посолство на Република България

Участие на българския национален отбор по спортна аеробика в турнира за световна купа „Сузуки“

24 Април 2017 Новини

В Токио се проведе 28-мият международен турнир по спортна аеробика „Suzuki World Cup” на 22 и 23 април 2017 г. Участие в турнира взеха 15 държави.
Българският отбор бе в състав: Ана-Мария Стоилова, Антонио Папазов, Дарина Пашова, Ивелина Лукаки и Тихомир Баротев с ръководител г-жа Димитрина Къндева, председател на Съюза по аеробика България и главен треньор на СК Аеробика-АМД Пловдив.
Член на съдийския състав от българска страна бе г-жа Бистра Вълкова.
За финала участниците ни се класираха в индивидуалната надпревара за мъже, смесените двойки и в груповите съчетания.
Българските участници спечелиха трето място и бронзови медали в груповото съчетание, а Антонио Папазов зае шесто място в индивидуалните съчетания при мъжете.